top of page

Jeżeli potrzebujesz komunikować się na bieżąco w mediach społecznościowych poprzez formę wideo
skorzystaj z wybranego pakietu abonamentowego, który zapewni Ci regularność oraz pozbawi niespodzianek cenowych przy planowaniu budżetu produkcyjnego. 


 

abonament?

PODSTAWOWY

 • Wspólne opracowanie planu działania

 • 1 dzień zdjęciowy/miesiąc

 • ilość materiału dostosowana do ustalonej strategii

 • kontent w dedykowanych formatach na popularne platformy 
   

3500 zł
 

/miesiąc

ROZSZERZONY

 • Wspólne opracowanie planu działania

 • 2 dni zdjęciowe/miesiąc

 • ilość materiału dostosowana do ustalonej strategii

 • kontent w dedykowanych formatach na popularne platformy 
   

6500 zł
 

/miesiąc

INDYWIDUALNY

 • Wspólne opracowanie planu działania

 • ilość dni zdjęciowych dopasowana do potrzeb

 • ilość materiału dostosowana do ustalonej strategii

 • kontent w dedykowanych formatach na popularne platformy 
   

*W zależności od ustalonej strategii jesteśmy w stanie wyprodukować do 6 materiałów w ciągu 1 dnia zdjęciowego.

*minimalny okres współpracy to 3 miesiące z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia umowy

PLAN DZIAŁANIA

PRODUKCJA

POST - PRODUKCJA

KOMUNIKACJA

jak wygląda współpraca?

Wspólne opracowanie strategii - od tego zaczynamy. Poznając twoje oczekiwania co do sposobu komunikacji jak i formy publikowania treści, dopasujemy wspólnie plan produkcji materiałów oraz ich późniejszą eksploatację. Jeżeli nie masz pomysłu ani punktu odniesienia co do wyboru pakietu, nie musisz się martwić. Rozmowa wstępna ma za zadanie pomóc Ci
w doborze lub skonstruowaniu indywidualnego planu.

Produkcja - jeden z podstawowych elementów współpracy. Tworząc treści topowym sprzętem, finalny produkt jest bardzo dobrej jakości a to z pewnością pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji. 
 

Post produkcja - składa się na kilka etapów - selekcja materiału, dobór odpowiedniego podkładu, montaż, udźwiękowienie, color grading, render.
W każdym z pakietów dostępna jest opcja różnych formatów.
Dla przykładu:
Tworząc jeden film jest możliwość wyeksportowania z niego dodatkowo do 2 krótkich form pionowych 9:16, tak by w 100% wykorzystać potencjał materiału na różnych social mediach.

SPRAWDŹ REALIZACJE PIONOWE

Komunikacja - posiadając już gotowy materiał możesz śmiało publikować go na portalach społecznościowych bo posiadasz do niego pełne prawa autorskie. Różne formaty jak i formy zapewnią Ci dopasowanie do aktualnie panujących trendów na danej platformie co pozwoli zwiększyć zasięg oraz komunikację z potencjalnym odbiorcą.

dla kogo abonament?

 *Jesteś mniejszą lub większą firmą/marką i potrzebujesz regularności w publikowanych materiałach czy komunikacji? Abonament jest dla ciebie. Pakiety obejmują produkcję i montaż na podstawowym poziomie tak, aby przy stosunkowo niskich kosztach produkcyjnych mieć materiał, który zagwarantuje bieżące publikacje wpływającą bezpośrednio na zasięg i odbiór.
Idealnie sprawdzają się tutaj formaty na youtube/podcasty/filmy instruktażowe etc.Jeżeli potrzebujesz bardziej zaawansowanej produkcji, która wymaga kilku dni zdjęciowych/różnych lokacji
  lub po prostu nie jesteś zainteresowany współpracą w formie abonamentu: napisz do nas! wycenimy twój projekt indywidualnie.

bottom of page